Za nami Facade Expo, czyli międzynarodowe targi elewacji i termomodernizacji.

Podczas trzech dni pełnych rozmów, udało się przeanalizować sytuację branży, wskazano najnowsze trendy i zaprezentowane innowacje, które podbijają zagraniczne rynki.

Facade Expo to również okazja do wymiany doświadczeń. Podczas targów odbyła się konferencja „Trwałość fasad i design na elewacjach”. Podczas niej eksperci poruszyli temat roli i znaczenia termomodernizacji obiektów budowlanych teraz i w dłuższej perspektywie, wskazali zasady projektowania elewacji przy zachowaniu bezpieczeństwa oraz ich trwałości eksploatacyjnej. Pokazali też rozwiązania projektowe i wykonawcze, które z dzisiejszej perspektywy przysparzają najwięcej problemów.

 

Facade Expo  jest skierowane do architektów, deweloperów, projektantów, wykonawców oraz przedstawicieli hurtowni. Podczas wydarzenia uczestnicy mogli poznać oferty wiodących producentów i dystrybutorów między innymi materiałów izolacyjnych, ociepleń, systemów elewacyjnych ze szkła, drewna czy płyt warstwowych, jak i tynków, płyt ceramicznych czy chemii budowlanej. Targi dały szansę indywidualnego wybrania rozwiązań w zależności od potrzeb klienta i korzystania z wysokiej jakości produktów.